Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Hlavným predmetom činnosti našej realitnej kancelárie je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností predovšetkým v Bratislave a okolí a v niektorých vybraných regiónoch Slovenska.

V súvislosti s touto činnosťou zabezpečujeme kompletný právny servis od vyhotovenia rôznych druhov zmlúv, obstaranie všetkých dokumentov potrebných k prevodu vlastníctva nehnuteľností – geometrických plánov, znaleckých posudkov, atď. – až po podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva na príslušnom katastri nehnuteľností.

Poskytujeme aj hypotekárne a finančné poradenstvo, spolupracujeme s viacerými bankami a znalcami v oblasti stavebníctva a poskytovania úverov.

Prioritou našej kancelárie je podávanie presných, objektívnych a pravdivých informácií o ponúkaných nehnuteľnostiach a zabezpečenie bezproblémového priebehu obchodných transakcií k spokojnosti všetkých zúčastnených strán.

Veríme, že naše služby Vás presvedčia o správnom výbere realitnej spoločnosti. Všetkým potenciálnym klientom, ale aj návštevníkom našej internetovej stránky prajeme veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote.

RNDr. Ivana Závadová
konateľka spoločnosti a tím spolupracovníkov